m

ФОРУМ 2018


ФОРУМ 2018
Детальніше...
 • Детальніше...
  Контакти
  в соціальних мережах
  Наші контакти в соціальних мережах шукайте нас в мережах
 • Детальніше...
  ЧЕКАЄМО
  вас кожної суботи о 14:00
  ЗАПРОШУЄМО до співпраці! Зібранння Молодіжного Парламенту Кременчука
16 липня, 2018
 ---
Запрошуємо на Міжрегіональний молодіжний форум «МОЛОДЬ. КАР’ЄРА. УСПІХ»Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь. Кар’єра. Успіх» пройде 24-26 серпня 2018 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України. У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 230 чоловік.

Однією з головних та базових потреб молодої людини є потреба у визнанні та самореалізації. Окрім того, при роботі з молоддю варто враховувати такий, на жаль, наявний на сьогодні фактор, як трудова міграція та відтік чималої кількості розумних та творчих представників нації, які вимушені шукати можливості для заробітку закордоном.

Тож, головна мета Форуму – створити платформу для обговорення проблем, які чекають молоду людину на шляху вибору професії, освіти, працевлаштування, роботи в колективі та виробити механізми їх подолання.

Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати в шістьох комітетах, взяти участь у дискусіях та майстер-класах, обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом. Крім того, заплановано проведення вуличної Ярмарки громадських організацій та ініціативних груп, у рамках якої пройде презентація роботи громадських об’єднань. Планується, що саме ця частина заходу стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між учасниками Форуму. Організаторами заплановані цікаві майстер-класи та змістовне дозвілля.

Організатори форуму: управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні.

Тематика роботи комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь. Кар’єра. Успіх»:

• «Професійна освіта: формальна чи неформальна?». На що звертати увагу при виборі спеціальності та ВНЗ. Де знайти неформальні курси. Чи варто платити за неформальну освіту? Де шукати собі ментора.
• «Як знайти роботу: крок за кроком». Що треба знати про перше робоче місце. Де шукати роботу. Як писати резюме. Як готуватись до інтерв’ю.

• «Волонтерство, як спосіб здобуття практичного досвіду». Як підтримати організаційно і мотиваційно волонтерство, щоб забезпечити волонтерську традицію для майбутніх поколінь українців. Як волонтерство може допомогти знайти роботу.
• «Стартапи та фрілансинг». Що молодь має знати про стартапи. Скільки на це потрібно коштів. Як не бути обманутим коли ти фрілансер. Де шукати замовлення.
• «Як відкрити свій бізнес». Що молодь має знати про приватне підприємництво. Чи важко відкрити власний бізнес? Що таке «бізнес-план» та як його складати.
• «Молодь та державні структури». Хто такі «держслужбовці» та «посадовці». Про що ти маєш знати, якщо хочеш змінювати країну. Де шукати роботу. Як готуватись до конкурсів.

До участі в заході запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп, активісти з числа вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей. Молоді люди, які мають бажання змінювати Україну та працювати задля її добробуту, будуючи світ навколо себе!

Учасники форуму забезпечуються послугами з проживання та харчування, роздатковим матеріалом та брендованою футболкою. Оплата проїзду до Кременчука та у зворотному напрямку – за рахунок учасника.

Участь у Міжрегіональному молодіжному форумі можна взяти:
- у якості активного учасника, для цього необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму до 13 серпня 2018 року включно;
- у якості модератора/експерта, для цього необхідно заповнити форму «Анкета модератора» до 08 серпня 2018 року включно;
- у якості учасника Ярмарки необхідно заповнити аплікаційну форму «Ярмарка громадських організацій та ініціативних груп». Таким чином, ви можете взяти участь у вуличному Ярмарку громадських організацій та презентувати свою організацію. Інформація про Вашу організацію увійде по посібника, який буде розповсюджений серед учасників заходу. Заявки потрібно подати до 13 серпня 2018 року включно;

Увага! Усі форми заявок приймаються на електронну пошту: [email protected]. У темі листа просимо вказувати: «Анкета учасника КММФ».


Результати відбору учасників Міжрегіонального молодіжного форуму ««Молодь. Кар’єра. Успіх»» стануть відомі 15 серпня 2018 року, кожного учасника буде повідомлено особисто та список учасників буде опубліковано на сайті www.molod.org.ua.

Контакти:
Сайт: www.molod.org.ua
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk
Контактні телефони: (068) 018-18-95, (05366) 3-51-06

#Парламент_Кременчук #КМКМО #UNforUA #unforua

АНКЕТА учасника:
anketa-uchasnika-kmmf-2018.doc [3.73 Mb] (завантажень: 444)

АНКЕТА модератора: anketa-moderatora-kmmf-2018.doc [3.75 Mb] (завантажень: 65)

АНКЕТА ЯРМАРКА: anketa_na_yarmarok_kmmf_2018.doc [149.5 Kb] (завантажень: 40)

Інформація

"Гости" не можуть коментувати дану новину.

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29